3239-20-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN118Y-500-ND
1175-3239-20-1-0500-003-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3239-20-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 21/0,0071" Gul 3000V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,088" (2,24mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,025" (0,63mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
3000V
Kabeltype
Driftstemperatur
-50°C – 150°C