3135-22-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN102Y-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
3135-22-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 50'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Gul 600V 50,00' (15,24m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,091" (2,31mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,030" (0,76mm)
Emballage
Spole
Længde
50,00' (15,24m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C