3135-22-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN102Y-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
3135-22-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Gul 600V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,091" (2,31mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,030" (0,76mm)
Længde
25,00' (7,62m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C