3135-22-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN102R-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
3135-22-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG RED 50'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Rød 600V 50,00' (15,24m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,091" (2,31mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,030" (0,76mm)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C