3132-24-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN119R-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-24-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Rød 300V 50,00' (15,24m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,057" (1,45mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Længde
50,00' (15,24m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
11/0,0063"
Klassificeringer
UL Style 3132
Ledermateriale
Funktioner
Høj temperatur, Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V GRN 50'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 24AWG GRN/YEL 50'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 50'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG RED 250'
HOOK-UP STRND 24AWG RED 500'
På lager: 55
HOOK-UP STRND 24AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 25'