3132-24-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN119R-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-24-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG RED 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Rød 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,057" (1,45mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG GRN 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 100'
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 100'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG RED 250'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 24AWG RED 500'
På lager: 55
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 25'