3132-24-1-0500-001-1-TS
DigiKeys varenummer
CN119B-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-24-1-0500-001-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Sort 300V 50,00' (15,24m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,057" (1,45mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
11/0,0063"
Klassificeringer
UL Style 3132
Ledermateriale
Funktioner
Høj temperatur, Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 24AWG 300V GRN 50'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 24AWG GRN/YEL 50'
På lager: 3
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 50'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 500'
På lager: 75
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 250'
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 25'