3132-10-1-0100-004-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-3132-10-1-0100-004-1-TS-ND
1175-3132-10-1-0100-004-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-10-1-0100-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 10AWG RED FOOT
Detaljeret beskrivelse
10 AWG Hook-up Tråd 105/0,0100" Rød 300V 100,0' (30,5m)
Kappe (isolerings) diameter
0,201" (5,11mm)
Kappe (isolerings) tykkelse
0,031" (0,80mm)
Spænding
300V
Trådtykkelse
Driftstemperatur
150°C