1332-10-1-0100-001-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-1332-10-1-0100-001-1-TS-ND
1175-1332-10-1-0100-001-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-10-1-0100-001-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 10AWG BLK FEET
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 AWG Hook-up Tråd 41/0,0159" Sort 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings )materiale
Mfr
Kappe (isolerings) diameter
0,145" (3,68mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C