1332-10-1-0100-004-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-1332-10-1-0100-004-1-TS-ND
1175-1332-10-1-0100-004-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-10-1-0100-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 10AWG RED FEET
Detaljeret beskrivelse
10 AWG Hook-up Tråd 41/0,0159" Rød 300V 100,0' (30,5m)
Kappe (isolerings) diameter
0,145" (3,68mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
100,0' (30,5m)
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C