1672-20-1-0500-005-1-TS
DigiKeys varenummer
CN363L-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
1672-20-1-0500-005-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG BLU 500'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 21/0,0071" Blå 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,110" (2,79mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
21/0,0071"
Klassificeringer
UL Style 1672
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 0
Tjek leveringstid
Anmod om besked når varen er på lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 20AWG BLK
På lager: 0
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 500'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW
HOOK-UP STRND 20AWG RED
HOOK-UP STRND 20AWG BROWN
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 25'
På lager: 2
HOOK-UP STRND 20AWG BLU FOOT
På lager: 500
HOOK-UP STRND 20AWG BLU 100'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 50'