1672-20-1-0500-005-1-TS
DigiKeys varenummer
CN363L-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
1672-20-1-0500-005-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 21/0,0071" Blå 300V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,110" (2,79mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Længde
25,00' (7,62m)
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Ledertråd
21/0,0071"
Flere ressourcer
På lager: 2
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLK 25'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 20AWG 300V WHT 25'
På lager: 5
HOOK-UP STRND 20AWG 300V YEL 25'
På lager: 10
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BRN 25'
På lager: 20
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 20AWG BLU 500'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 20AWG BLU FOOT
På lager: 500
HOOK-UP STRND 20AWG BLU 100'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 50'