1672-20-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN362R-500-ND
1175-1672-20-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1672-20-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG RED
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 21/0,0071" Rød 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,110" (2,79mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
21/0,0071"
Klassificeringer
UL Style 1672
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 3.490 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Spole
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 20AWG BLK
På lager: 0
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 500'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW
På lager: 1855
HOOK-UP STRND 20AWG BLU 500'
HOOK-UP STRND 20AWG BROWN
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 50'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25'