1569-24-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN520Y-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
1569-24-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Gul 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,055" (1,40mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
11/0,0063"
Klassificeringer
UL Style 1569
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 11 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 500'
På lager: 25
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 500'
På lager: 23
HOOK-UP STRND 24AWG RED 500'
På lager: 33
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 500'
På lager: 30
HOOK-UP STRND 24AWG BRN
På lager: 0
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 25'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG YELL FOOT
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 50'