1569-24-1-0500-007-1-TS
DigiKeys varenummer
CN524G-500-ND
1175-1569-24-1-0500-007-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1569-24-1-0500-007-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG GREEN
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Grøn 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,055" (1,40mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Ledertråd
11/0,0063"
Flere ressourcer
På lager: 13.731 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Spole
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 500'
På lager: 25
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 500'
På lager: 23
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW
På lager: 11
HOOK-UP STRND 24AWG RED 500'
På lager: 33
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 500'
På lager: 30
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG 300V GRN 25'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG GRN 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V GRN 50'