Billede for 1569-24-1-0500-003-1-TS er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1569-24-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-1569-24-1-0500-003-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1569-24-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG YELL FOOT
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Gul 300V Angiv antal fod i ordreantal
Kategori
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Mfr
Længde
Angiv antal fod i ordreantal
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Ledertråd
11/0,0063"
Kappe (isolerings )materiale
Spolestørrelse
500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings) diameter
0,055" (1,40mm)
Flere ressourcer
På lager: 0 Fod
Tjek leveringstid
Anmod om besked når varen er på lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 25'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 50'