1569-22-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN530Y-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
1569-22-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 500'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Gul 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
17/0,0063"
Klassificeringer
UL Style 1569
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 31
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRAND 22AWG BLACK
På lager: 172209
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 500'
På lager: 15319
HOOK-UP STRND 22AWG RED 500'
På lager: 29
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE
HOOK-UP STRND 22AWG BRN
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'
På lager: 7
HOOK-UP STRND 22AWG YEL FOOT
På lager: 494
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
På lager: 5
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'