1332-20-1-0500-008-1-TS
DigiKeys varenummer
1332-20-1-0500-008-1-TS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-20-1-0500-008-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG ORN 500'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 19/0,0079" Orange 300V 500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings) diameter
0,065" (1,65mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Emballage
Spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C