1332-20-1-0500-005-1-TS
DigiKeys varenummer
CN110L-500-ND
1175-1332-20-1-0500-005-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-20-1-0500-005-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG BLUE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 19/0,0079" Blå 300V 500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings) diameter
0,065" (1,65mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
19/0,0079"
Klassificeringer
UL Style 1332
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 4.375 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Spole
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 20AWG BLK 500'
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 500'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 20AWG YEL 500'
På lager: 7
HOOK-UP STRND 20AWG BRN 500'
På lager: 6
HOOK-UP STRND 20AWG GREEN
På lager: 0
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 25'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 50'