1332-20-1-0500-001-1-TS er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
CNC Tech
På lager: 159
Datablad
MFR Recommended
CNC Tech
På lager: 0
Datablad
20 AWG Hook-up Tråd 19/0,0079" Sort 300V 500,0' (152,4m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1332-20-1-0500-001-1-TS
DigiKeys varenummer
CN110B-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
1332-20-1-0500-001-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG BLK 500'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kappe (isolerings) diameter
0,065" (1,65mm)
Serie
Kappe (isolerings) tykkelse
0,013" (0,33mm)
Emballage
Spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-80°C – 200°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
19/0,0079"
Klassificeringer
UL Style 1332
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (2)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
På lager: 0
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 500'
På lager: 4
HOOK-UP STRND 20AWG YEL 500'
På lager: 7
HOOK-UP STRND 20AWG BLUE
HOOK-UP STRND 20AWG BRN 500'
På lager: 6
HOOK-UP STRND 20AWG GREEN
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 20AWG BLK 100'
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLK 25'
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLK 50'