10368-30-1-0500-007-1-TS
DigiKeys varenummer
CN385G-500-ND
1175-10368-30-1-0500-007-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
10368-30-1-0500-007-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 30AWG GREEN
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 AWG Hook-up Tråd 7/0,0039" Grøn 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,033" (0,84mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,010" (0,25mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
7/0,0039"
Klassificeringer
UL Style 10368
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 4.923 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Spole
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 30AWG BLK 500'
På lager: 51
HOOK-UP STRND 30AWG WHITE
På lager: 2998
HOOK-UP STRND 30AWG YEL 500'
På lager: 19500
HOOK-UP STRND 30AWG RED 500'
På lager: 14
HOOK-UP STRND 30AWG BLU 500'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 30AWG 300V GRN 50'
På lager: 6
HOOK-UP STRND 30AWG 300V GRN 25'