10368-30-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN382R-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
10368-30-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 30AWG RED 500'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 AWG Hook-up Tråd 7/0,0039" Rød 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,033" (0,84mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,010" (0,25mm)
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Flere ressourcer
På lager: 14
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 30AWG BLK 500'
På lager: 51
HOOK-UP STRND 30AWG WHITE
På lager: 2998
HOOK-UP STRND 30AWG YEL 500'
På lager: 19500
HOOK-UP STRND 30AWG BLU 500'
HOOK-UP STRND 30AWG BROWN
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 30AWG 300V RED 25'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 30AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 30AWG RED FOOT
På lager: 495
HOOK-UP STRND 30AWG 300V RED 50'