10368-30-1-0500-007-1-TS
DigiKeys varenummer
CN385G-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
10368-30-1-0500-007-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 30AWG GRN 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 AWG Hook-up Tråd 7/0,0039" Grøn 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,033" (0,84mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,010" (0,25mm)
Emballage
Spole
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
7/0,0039"
Klassificeringer
UL Style 10368
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 30AWG BLK 100'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 30AWG WHT 100'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 30AWG YEL 100'
På lager: 8
HOOK-UP STRND 30AWG RED 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 30AWG BLU 100'
På lager: 0
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 30AWG 300V GRN 50'
På lager: 6
HOOK-UP STRND 30AWG 300V GRN 25'