Billede for 10368-30-1-0500-004-1-TS er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
10368-30-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-10368-30-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
10368-30-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 30AWG RED FOOT
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 AWG Hook-up Tråd 7/0,0039" Rød 300V Angiv antal fod i ordreantal
Kategori
Kappe (isolerings) tykkelse
0,010" (0,25mm)
Mfr
Længde
Angiv antal fod i ordreantal
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
7/0,0039"
Klassificeringer
UL Style 10368
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Spolestørrelse
500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings) diameter
0,033" (0,84mm)
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 495 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 30AWG 300V RED 25'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 30AWG RED 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 30AWG 300V RED 50'