10064-30-1-0500-001-1-TS
DigiKeys varenummer
CN558B-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
10064-30-1-0500-001-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 AWG Hook-up Tråd 7/0,0039" Sort 30V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,019" (0,50mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,004" (0,09mm)
Emballage
Spole
Længde
25,00' (7,62m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
30V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
7/0,0039"
Klassificeringer
UL Style 10064
Ledermateriale
Grundlæggende varenummer
Kappe (isolerings )materiale
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 37
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 30AWG 30V WHT 25'
På lager: 7
HOOK-UP STRND 30AWG 30V YEL 25'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 30AWG 30V RED 25'
På lager: 12
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLU 25'
På lager: 13
HOOK-UP STRND 30AWG 30V GRN 25'
På lager: 0
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 100'
På lager: 6
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 500'
På lager: 8
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK FOOT
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 50'