10064-30-1-0500-001-1-TS
DigiKeys varenummer
CN558B-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
10064-30-1-0500-001-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 500'
Detaljeret beskrivelse
30 AWG Hook-up Tråd 7/0,0039" Sort 30V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,019" (0,50mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,004" (0,09mm)
Spænding
30V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C
Ledertråd
7/0,0039"
Flere ressourcer
På lager: 8
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 30AWG 30V WHT 500'
På lager: 10
HOOK-UP STRND 30AWG 30V RED
På lager: 11922
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLU 500'
På lager: 18
HOOK-UP STRND 30AWG 30V YELLOW
På lager: 8774
HOOK-UP STRND 30AWG 30V GREEN
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 100'
På lager: 6
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK FOOT
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 50'
På lager: 22
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 25'