10064-30-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN561R-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
10064-30-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 30AWG 30V RED 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 AWG Hook-up Tråd 7/0,0039" Rød 30V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,019" (0,50mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,004" (0,09mm)
Længde
25,00' (7,62m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
30V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C
Ledertråd
7/0,0039"
Flere ressourcer
På lager: 12
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 25'
På lager: 37
HOOK-UP STRND 30AWG 30V WHT 25'
På lager: 7
HOOK-UP STRND 30AWG 30V YEL 25'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLU 25'
På lager: 13
HOOK-UP STRND 30AWG 30V GRN 25'
På lager: 0
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 30AWG 30V RED
HOOK-UP STRND 30AWG 30V RED 100'
HOOK-UP STRND 30AWG 30V RED 50'