10064-30-1-0500-006-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-10064-30-1-0500-006-1-TS-ND
1175-10064-30-1-0500-006-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
10064-30-1-0500-006-1-TS
Beskrivelse
WIRE
Detaljeret beskrivelse
30 AWG Hook-up Tråd 7/0,0039" Brun 30V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,019" (0,50mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,004" (0,09mm)
Spænding
30V
Kabeltype
Driftstemperatur
105°C