SMDSW.015 100G
DigiKeys varenummer
SMDSW.015100G-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMDSW.015 100G
Beskrivelse
SOLDER WIRE 63/37 TIN/LEAD NO-CL
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Blyholdig Ingen rengøring, Vandopløselig Loddetråd Sn63Pb37 (63/37) 27 AWG, 28 SWG Spole, 3,53oz (100g)
Kategori
Diameter
0,015" (0,38mm)
Producenter
Chip Quik Inc.
Smeltepunkt
361°F (183°C)
Serie
Flustype
Ingen rengøring, Vandopløselig
Emballage
Bulk
Trådtykkelse
27 AWG, 28 SWG