SMDSW.020 4OZ
DigiKeys varenummer
SMDSW.0204OZ-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMDSW.020 4OZ
Beskrivelse
SOLDER WIRE NO-CLEAN 63/37 4OZ.
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Blyholdig Ingen rengøring, Vandopløselig Loddetråd Sn63Pb37 (63/37) 24 AWG, 25 SWG Spole, 4oz (113,40g)
Kategori
Smeltepunkt
361°F (183°C)
Emballage
Spole
Trådtykkelse
24 AWG, 25 SWG
Varestatus
Aktiv
Proces
Blyholdig
Type
Loddetråd
Form
Spole, 4oz (113,40g)
Sammensætning
Sn63Pb37 (63/37)
Vægt
0,25lb (113,4g)
Diameter
0,020" (0,51mm)