HDR100IMP40M-G-V-TH
DigiKeys varenummer
HDR100IMP40M-G-V-TH-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDR100IMP40M-G-V-TH
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 40 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kappe
Uafskærmet
Mfr
Monteringstype
Serie
Terminering
Loddemetal
Emballage
Bulk
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Varestatus
Aktiv
Kontaktlængde - Kobling
0,236" (6,00mm)
Stikforbindelse type
Kontaktlængde - Stift
0,118" (3,00mm)
Kontakttype
Hanben
Samlet kontaktlængde
0,454" (11,54mm)
Afstand - Kobling
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)