HDR100IMP40M-G-RA-TH
DigiKeys varenummer
HDR100IMP40M-G-RA-TH-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDR100IMP40M-G-RA-TH
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering, Retvinklet 40 positioner 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HDR100IMP40M-G-RA-TH Modeller
Kategori
Kappe
Uafskærmet
Mfr
Monteringstype
Serie
Terminering
Wire-wrap
Emballage
Bulk
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Varestatus
Aktiv
Kontaktlængde - Kobling
0,236" (6,00mm)
Stikforbindelse type
Kontaktlængde - Stift
0,118" (3,00mm)
Kontakttype
Hanben
Isoleringshøjde
0,098" (2,50mm)