HDR100IMP40F-G-V-TH
HDR100IMP40F-G-V-TH
HDR100IMP40F-G-V-TH
DigiKeys varenummer
HDR100IMP40F-G-V-TH-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDR100IMP40F-G-V-TH
Beskrivelse
CONN HDR 40POS 0.1 GOLD PCB
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 Positioner Headerstik Stikforbindelse 0,100" (2,54mm) Hulmontering Guld
Kategori
Afstand - Kobling
Mfr
Antal rækker
1
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Terminering
Varestatus
Aktiv
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Stikforbindelse type
Kontaktfinish - Kobling
Kontakttype
Hunfatning
Isoleringshøjde
0,335" (8,51mm)
Type
Kort til kort
Kontaktlængde - Stift
0,122" (3,10mm)