3SMC54CA TR13 PBFREE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 2.165
Datablad
Direkte
På lager: 0
Datablad
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
87,1V Klemme 34,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB, SMC
3SMC54CA TR13 PBFREE
DigiKeys varenummer
1514-3SMC54CATR13PBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3SMC54CA TR13 PBFREE
Beskrivelse
TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMC
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
34,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
54V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
60V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
87,1V