SMDJ54CA-HRAT7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 6.879
Datablad
Direkte
Central Semiconductor Corp
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
87,1V Klemme 34,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ54CA-HRAT7
DigiKeys varenummer
SMDJ54CA-HRAT7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ54CA-HRAT7
Beskrivelse
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
87,1V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
34,4A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
54V
Spænding - Nedbrud (min.)
60V