GMC31CG472J100NT
DigiKeys varenummer
4713-GMC31CG472J100NTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-GMC31CG472J100NTCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-GMC31CG472J100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GMC31CG472J100NT
Beskrivelse
CAP1206 COG 4700PF 5% 100V
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4700 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)