CC1206JRNPO0BN472
DigiKeys varenummer
311-4403-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-4403-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-4403-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1206JRNPO0BN472
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 100V C0G/NPO 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4700 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CC1206JRNPO0BN472 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)