MOV-14D471K
DigiKeys varenummer
MOV-14D471K-ND
Producenter
Producentens varenummer
MOV-14D471K
Beskrivelse
VARISTOR 470V 4.5KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
470 V 4.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
EDA/CAD-modeller
MOV-14D471K Modeller
Energi
125J
Kapacitans @ frekvens
430 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
385 V
Varistor-spænding (min.)
423 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
470 V
Grundlæggende varenummer
Varistor-spænding (maks.)
517 V