ERZ-V14D471
DigiKeys varenummer
P7222-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-V14D471
Beskrivelse
VARISTOR 470V 6KA DISC 15.5MM
Detaljeret beskrivelse
470 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 15,5mm
EDA/CAD-modeller
ERZ-V14D471 Modeller
Varistor-spænding (maks.)
517 V
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
175J
Kapacitans @ frekvens
400 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
385 V
Varistor-spænding (min.)
423 V
Pakke/hus
Skive 15,5mm
Varistor-spænding (Typ)
470 V