V275LA10CP
DigiKeys varenummer
F10951-ND
Producenter
Producentens varenummer
V275LA10CP
Beskrivelse
VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
430 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Kategori
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Energi
70J
Kapacitans @ frekvens
200 pF @ 1 MHz
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum AC-spænding
275 V
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
430 V
Grundlæggende varenummer
Varistor-spænding (maks.)
473 V