CG0603MLA-26KE
DigiKeys varenummer
CG0603MLA-26KETR-ND - Tape & Reel (TR)
CG0603MLA-26KECT-ND - Afskåret tape (CT)
CG0603MLA-26KEDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CG0603MLA-26KE
Beskrivelse
VARISTOR 37V 30A 0603
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37 V 30 A Varistor 1 Kredsløb Overflademontering, MLCV 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CG0603MLA-26KE Modeller
Varistor-spænding (maks.)
42 V
Strøm - Overstrøm
30 A
Serie
Energi
0,1J
Kapacitans @ frekvens
100 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
20 V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
26 V
Varistor-spænding (min.)
32 V
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varistor-spænding (Typ)
37 V