0ZCF0125FF2C
DigiKeys varenummer
5923-0ZCF0125FF2CTR-ND - Tape & Reel (TR)
5923-0ZCF0125FF2CCT-ND - Afskåret tape (CT)
5923-0ZCF0125FF2CDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
0ZCF0125FF2C
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 33V 1.25A 2920
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 33V 1.25 A Ih Overflademontering 2920 (7351 metrisk), konkav
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
0ZCF0125FF2C Modeller
Kategori
Tid til udløs
2 s
Producenter
Bel Fuse Inc.
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
50 mOhms
Serie
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
250 mOhms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Polymerisk
Pakke/hus
2920 (7351 metrisk), konkav
Spænding - Maks.
33V
Størrelse/dimension
0,290" L x 0,202" B (7,36mm x 5,12mm)
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
1.25 A
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)
Strøm - Udløs (It)
2.5 A
Godkendelsesagentur
AEC-Q200, cURus, TUV
Strøm - Maks.
100 A