4611X-101-102LF
DigiKeys varenummer
4611X-101-102LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4611X-101-102LF
Beskrivelse
RES ARRAY 10 RES 1K OHM 11SIP
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 10 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 11-SIP
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
4611X-101-102LF Modeller
Kategori
Effekt pr. element
200mW
Producenter
Bourns Inc.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
11-SIP
Kredsløbstype
Bussystem
Leverandørs enhedspakning
11-SIP
Modstand (Ohm)
1k
Størrelse/dimension
1,098" L x 0,098" B (27,89mm x 2,49mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)