4609X-101-102LF
DigiKeys varenummer
4609X-101-102LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4609X-101-102LF
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 1K OHM 9SIP
Detaljeret beskrivelse
1k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 8 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 9-SIP
EDA/CAD-modeller
4609X-101-102LF Modeller
Kategori
Effekt pr. element
200mW
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
9-SIP
Kredsløbstype
Bussystem
Leverandørs enhedspakning
9-SIP
Modstand (Ohm)
1k
Størrelse/dimension
0,898" L x 0,098" B (22,81mm x 2,49mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)