4611X-101-471LF
DigiKeys varenummer
118-4611X-101-471LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4611X-101-471LF
Beskrivelse
RES ARRAY 10 RES 470 OHM 11SIP
Detaljeret beskrivelse
470 Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 10 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 11-SIP
EDA/CAD-modeller
4611X-101-471LF Modeller
Kategori
Effekt pr. element
200mW
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
11-SIP
Leverandørs enhedspakning
11-SIP
Modstand (Ohm)
470
Størrelse/dimension
1,098" L x 0,098" B (27,89mm x 2,49mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)