3362R-1-503LF er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TT Electronics/BI
På lager: 5.935
Datablad
Similar
TT Electronics/BI
På lager: 4.515
Datablad
På lager: 826
Nidec Components
På lager: 766
50 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3362R-1-503LF
DigiKeys varenummer
3362R-503LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3362R-1-503LF
Beskrivelse
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3362R-1-503LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Topjustering
Modstand
50 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,275" x 0,260" overflade (6,99mm x 6,60mm)
Tolerance
±10%