3296X-1-201R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 165
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 32
Datablad
På lager: 0
På lager: 187
På lager: 1.739
På lager: 163
200 Ohms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 25.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3296X-1-201R
DigiKeys varenummer
3296X-1-201R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3296X-1-201R
Beskrivelse
TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3296X-1-201R Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Modstand
200 Ohms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,395" x 0,190" overflade (10,03mm x 4,83mm)
Tolerance
±10%