3296X-1-201LF
DigiKeys varenummer
3296X-201LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3296X-1-201LF
Beskrivelse
TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 Ohms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 25.0 Drej Sidejustering
EDA/CAD-modeller
3296X-1-201LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Rør
Modstand
200 Ohms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,395" x 0,190" overflade (10,03mm x 4,83mm)
Tolerance
±10%