3224W-1-253E
DigiKeys varenummer
118-3224W-1-253ETR-ND - Tape & Reel (TR)
118-3224W-1-253ECT-ND - Afskåret tape (CT)
118-3224W-1-253EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3224W-1-253E
Beskrivelse
TRIMMER 25K OHM 0.25W J LEAD TOP
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 kOhms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 12.0 Drej Topjustering
EDA/CAD-modeller
3224W-1-253E Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Topjustering
Modstand
25 kOhms
Termineringsudformning
J-leder
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,189" x 0,138" overflade (4,80mm x 3,50mm)
Tolerance
±10%