NOSA106M006R2000
DigiKeys varenummer
478-3243-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-3243-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-3243-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
NOSA106M006R2000
Beskrivelse
CAP NIOB OXID 10UF 20% 6.3V 1206
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Niobiumoxidkondensatorer 6.3 V 1206 (3216 metrisk) 2 Ohms
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NOSA106M006R2000 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spredningsfaktor
0.06
Producenter
KYOCERA AVX
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Producents størrelseskode
A
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Kapacitans
10 µF
Funktioner
Lav ESR
Tolerance
±20%
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Spænding - Nominel
6.3 V
Leverandørs enhedspakning
1206 (3216 metrisk)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2 Ohms
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)